Kreatywność, zaangażowanie, doświadczenie, wiedza i nowoczesne technologie...
Wszystko poparte referencjami naszych Klientów.

Aktualności
Wi-Fi Marketing Nowy kanał komunikacji marketingowej
Wi-Fi Marketoing - nowy kanał komunikacji marketingowej Wi-Fi Marketing nowy kanał komunikacji marketingowej.
Agencja Bookingowa
Strona agencji zajmującej się bookingiem artystów zagranicznych
Wifi-Spot.pl
Strona WiFi-Spot.pl w fazie testowej. Dla pierwszych Klientów darmowe pakiety kuponów.
VACMAX - nowa strona internetowa
Nowa strona internetowa
Instytut Chemii Przemysłowej
Portal nowoczesnej instytucji o wieloletnich tradycjach.
Open Yachting - nowa odsłona
Nowa odsłona Open Yachting
Renoma Wrocław
portal InfluenzaWdrożenie systemu zarządzania treścią CCA WideCMS oraz logiki biznesowej portalu Centrum Handlowego.
APMD - strona internetowa pracowni architektonicznej
Strona internetowa APMD.pl


APMD - atrona internetowa pracowni architektonicznej
AdLeader - Performance Marketing
CMS na potrzeby Performance Marketig
GM Investment Europe - nowa strona internetowa
Strona internetowa GM Investment Europe


Strona internetowa GM Investment Europe
IT- Support
Obsługa informatyczna Warszawa


Wsparcie informatyczne dla biznesu - nowa strona internetowa
Yosemitebackup.pl
Oprogramowanie dla ochrony danych


Oprogramowanie dla ochrony danych - nowa strona www
Influenza
Portal internetowy poświęcony zagadnieniom grypy


Nowy portal internetowy poświęcony zagadnieniom szczepień profilaktycznych przeciwko grypie.
United TitansUnited Titans
- portale internetowe.
Adgar PlazaAdgar Plaza - strona www prezentująca nowoczesny kompleks biurowy.
Dutch Gate - osiedle dla seniorówDutchGate Nowoczesne osiedle dla seniorów.
JVP Steel Poland
JVP Steel Poland - nowoczesny portal
Open Yachting
Nowa strona internetowa Open Yachting Open Yachting 2008 portal dla miłośników regat matchowych.
Kancelaria Marey
Strona www kancelarii Marey.Strona firmy Marey - taka sama a jednak inna.

7 N ma nową stronę
Strona internetowa firmy zajmujacej się konsultingiem rozwiązań informatycznych.Odświeżony wizerunek strony internetowej 7 N.
Heatherwood - nowoczesny portal
Portal internetowy HeatherwoodNowy portal Heatherwood

Spotline - Nowoczesne systemy oświetleniowe
Spotline- strona www prezentująca nowoczesne systemy oświetlenioweStrona prezentująca duży wybór nowoczesnych systemów oświetleniowych do mieszkań i biur.
FunWind - Sklep dla miłośników sportów ekstremalnych
Strona internetowa dla fanów sportów ekstremalnych Nowoczesny sklep dla fanów windsurfingu i snowboardu - FunWind

www.funwind.com.pl wygodne zakupy w internecie

Wygodne zakupy w internecie

Sklep internetowy Fun Wind witryna główna CEL

Zbudowanie portalu internetowego dla wszystkich, którzy nie lubią tradycyjnych zakupów, a przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu pieniędzy w specjalistyczny markowy sprzęt chcieliby zapoznać się z szerszą ofertą produktów. Sklep internetowy daje możliwość ekspozycji dużej ilości towarów, łatwego ich przeglądania i porównywania. Dodatkowo można robić to czasie najbardziej wygodnym dla siebie, co nie zawsze, że w godzinach otwarcia tradycyjnego sklepu.

FUN WIND to jedna z najbardziej elitarnych w Polsce i Europie szkół windsurfingu i katamaranów. Posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorów windusrfingu oraz snowboardu, prowadzi szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajmuje się również sprzedażą sprzętu. Ich sklep mieszczący się przy Wale Miedzeszyńskim zaopatrzony jest w sprzęt i akcesoria najwyższej klasy. Sklep internetowy to naturalna konsekwencja polityki Fun Wind – dotarcia do szerokiej liczby odbiorców – z całego kraju - z ofertą atrakcyjną, kompleksową i na bieżąco uaktualnianą.

Kreacja wymienne banery

Strona główna ma bardzo przejrzysty i atrakcyjny układ. Dekorowana jest wymiennymi banerami, dzięki którym szata graficzna zostaje dopasowana do aktualnej pory roku. Strona nie traci przy tym swojego indywidualnego i rozpoznawalnego charakteru. Edycja banerów odbywa się z panelu administracyjnego. W sezonie zimowym reklamowany jest sprzęt do snowboardu, latem akcesoria do sportów wodnych. Wszystkie banery oprócz tego, że ożywiają stronę i spełniają funkcje reklamową są również elementami nawigacyjnymi przekierowującymi do odpowiednich działów na stronie Fun Wind lub na reklamowane strony zewnętrzne np. na stronę producenta sprzętu - firmę Burton. Przy projektowaniu strony bardzo duży nacisk został położony na jej szatę graficzną. Wszystkie elementy strony współgrają ze sobą, edytowanie treści oraz zdjęć, przez osoby administrujące stroną nie powoduje żadnych estetycznych zakłóceń. Kolorystyka jest spójna i dostosowana do kolorów partnerów Firmy.

Galeria zdjęćInformacje

Strona przekazuje wiele informacji, nie powodując przy tym uczucia przytłoczenia tekstem. Ilość treści została ograniczona tylko do tych niezbędnych. Długie teksty zostały zastąpione galeriami zdjęć, które świetnie oddają klimat wyjazdów proponowanych przez Fun Wind. Już na stronie głównej użytkownicy witryny dowiadują się o nowościach o i najbliższych wyjazdach. Do informacji tych można przejść poprzez menu, lub klikając w aktywne banery.

Strona informuje o wyjazdach (obozy dla dzieci i młodzieży, kursy szkoleniowe), oraz o najnowszej ofercie w zakresie sprzętu oraz akcesoriów do windsurfingu i snowboardu.

Mimo, iż portal posiada bardzo bogatą grafikę, z rotującymi banerami oraz dużą ilością zdjęć, strona bardzo szybko się ładuje. W poziomym, mocno zawężonym menu (tylko 5 kategorii) zostały zawarte najważniejsze działy tego portalu. Poprawiło to czytelność strony. W poprzedniej wersji portalu menu było znacznie bardziej rozbudowane, i dużo mniej Sklep internetowy Fun Windwygodne dla odwiedzających stronę. Po wejściu Klienci szybko orientują się, w jaki sposób dotrzeć do poszukiwanych informacji. Tak zaplanowana przejrzystość strony wpływa na to, że sklep szybko zyskuje na popularności.

Zakupy

Dokonywanie zakupów to podstawowa - obok informacyjnej - funkcja portalu. Dodawanie do sklepu nowych artykułów, jest niezwykle proste i nie zajmuje wiele czasu. Dzięki temu, odwiedzający sklep widzą szeroki asortymentów towarów, mogą je zamawiać przez internet, lub po zapoznaniu się z ofertą, odwiedzić sklep firmowy mieszczący się przy Wale Miedzeszyńskim.

Nawigacja w sklepie została maksymalnie uproszczona. Dzięki opcji "galeria zdjęć" do każdego produktu w sklepie można dodać dowolną liczbę zdjęć.

EFEKTY

System zarządzania treścią CCA WideCMS jest narzędziem elastycznym, które umożliwia dowolną konfigurację panelu administracyjnego, tak by portal spełniał oczekiwania klientów, oraz był wygodny i prosty w obsłudze dla administratorów strony.
W tym wypadku powstał sklep internetowy, którego prowadzenie jest wygodne i przyjemne. Produkty są sukcesywnie dopisywane. W miarę rozbudowywania portalu, stanie się on jednym z lepiej zaopatrzonych sklepów internetowych. Portal jest efektowną wizytówką marki Fun Wind, stanowiąc jednocześnie doskonale narzędzie do interaktywnego kontaktu z Klientami.